Chcete navštívit nejkouzelnější místa ve Vietnamu?

Pokud ano, tak neváhejte a procestujte s námi tuto neskutečně krásnou a atraktivní zemi v jihovýchodní Asii - od severu k jihu.


Speciální poznávací zájezd za krásami Vietnamu.

   (vysoká kvalita služeb - atraktivní program, kvalitní ubytování a stravování, český průvodce atd.)

Čeká Vás velice atraktivní program, nádherné přírodní scenerie poskytující pohled na romantická zákoutí, rozeklané skalní útesy, úchvatná údolí řek a azurové moře, které Vám nabídnou nezkreslený pohled na místní kulturu a tradice, které si Vietnam udržuje i pro příští generace návštěvníků. Mimo jiné, navštívíme také Dračí zátoku Ha Long Bay, kterou dobře znají diváci filmové Indočíny, okouzlíme Vás půvabem staré Hanoje, kouzelným Ninh Binh, dravým Saigonem, deltou řeky Mekong, či úžasným ostrovem Phu Quock na jihu země. A abychom zbytečně neztráceli čas dlouhými přejezdy, zařadili jsme do programu i tři vnitrostátní přelety. Díky mnoha svým neskutečným krásám je Vietnam vyhledáván turisty z celého světa čím dál více.

Zájezd je určen pro klienty požadující kvalitní služby a ubytovaní (kat.4-5*). Na vysokou kvalitu služeb a pohodlí se můžete spolehnout i na palubách letadel společnosti Emirates. Stravování je během poznávací části zájezdu zajištěno v podobě plné penze.
Po celou dobu zájezdu (od odletu z Prahy až po návrat) bude skupinu, jako vždy, doprovázet zkušený profesionální průvodce.

Vlajka Vietnamu

Délka pobytu (dny/přenocování): 13/10

Letecká doprava včetně transferu:  odlet z a návrat na Letiště Václava Havla Praha

Let tam: Praha – Dubaj – Hanoj

tři vnitrostátní přelety: Hanoj - Saigon, Saigon - Phu Quoc a Phu Quoc - Saigon

Let zpět: Saigon – Dubaj – Praha

Mezinárodní dopravu zajišťuje velmi kvalitní letecká společnost Emirates Airlines.

Termíny zájezdů:  2024

18. 2. - 30. 2. 2024
12. 4. - 24. 4. 2024
13. 10. - 25. 10. 2024
10. 11. - 22. 11. 2024
          

* počet míst je vždy limitován

Žádost o zaslání podrobného programu

 

Fotogalerie

                                            Určené všem, kteří chtějí z Vietnamu vidět to nejhezčí.                                         

V případě vašeho zájmu vám pošleme veškeré informace, podrobný program, včetně hotelů, ve kterých

bude skupina po dobu akce ubytována a mnoho dalších obrázků z této atraktivní akce a samozřejmě ceny.

Hanoj


Je hlavním městem nadčasového půvabu bohaté na kulturní a historické dědictví. Za střed Hanoje bývá považováno Jezero navráceného meče (Hoan Kiem), jeden z hlavních symbolů města, na jehož ostrůvcích stojí Chrám nefritové hory a Želví věž.  Během zájezdu navštívíme pagodu Ngoc Son, první universitu literatury ve Vietnamu, jejíž původ sahá do 11. století n.l. a další zajímavé památky.

Oblast Ninh Binh Vietnam

Oblast Ninh Binh


Malebná oblast Ninh Binh se rozkládá cca 100 km od Hanoje na řece Red River. Vyniká rozmanitostí jezer, lesů a známých historických a kulturních památek. Prohlédneme si starobylé královské hlavní město Vietnamu Hoa Lu, sídlo králů dynastie Dinh a Le. Vedle historických relikvií  můžeme při návštěvě Thien Ha pagody obdivovat neskutečné přírodní scenérie. Projížďkou lodí se dostaneme do mokrých i suchých jeskyní s fascinujícími krápníky.

Zátoka Halong Bay Vietnam

Zátoka Halong Bay


Halong Bay, zátoka v Tonkinském zálivu je známá především svými vápencovými skalami, které vystupují z moře jako osamocené monumenty, je zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO. Po příjezdu přestoupíme na palubu jedné z lodí na tradiční plavbu mezi útesy. Mimo jiné si prohlédneme některé z obrovských vápencových jeskyní, které jsou rozmístěny kolem zálivu a navštívíme také plovoucí rybářské vesnice.

Saigon Vietnam

Saigon


Ho Či Minovo Město, známé pod svým dřívějším jménem Saigon (vietnamsky Sài Gòn), je největším vietnamským městem. Nachází se na jihu země, nedaleko delty řeky Mekong. Prohlédneme si zde katedrálu Notre Dame, starou poštu „Old Saigon Post Office“, pagodu Ngoc Hoang, muzeum pozůstatků války a trh „Ben Thanh“, ohromnou krytou tržnici, napěchovanou k prasknutí stánky s místními produkty a suvenýry, kde smlouváním srazíte původní cenu
až o 80 %.

Další zajímavosti. Na co se ještě můžete těšit…

Delta řeky Mekong Vietnam

Delta řeky Mekong má rozlohu přibližně 70 000 km², je bažinatá a na mnoha místech porostlá mangrovými porosty. Navštívíme město My Tho, spatříme pagodu Vinh Trang, rybí farmu a rybí trh, navštívíme továrnu na cukroví z kokosu a malý místní trh Tan Thach. Malým výletem lodí ve stínu palem se přesuneme do restaurace, zasazené v zahradě krásného sadu.

Ostrov Phu Quoc

Ostrov Phu Quoc - je známý jako perlový ostrov, s krásnými plážemi, nedotčenou přírodou a příjemným počasím. Pokud navštívíte tento, či okolní ostrovy a ostrůvky, budete mnohem ohromeni. Můžete navštívit idylické pláže na ostrovech, nebo si zaplavat v křišťálově čistých vodách, či šnorchlovat kolem barevných útesů a tropických ryb, případně pouze relaxovat na bílém písčitém pobřeží ostrova.

Tunely Cu Chi

Tunely Cu Chi – systém tunelů vyhloubených 35-70 km severozápadně od Saigonu. Původní délka přes 200 km, nyní je zachováno jen 120 km. Vybudovali je příslušníci Vietkong během Války ve Vietnamu. Sloužily jako sklady zdraní, ložnice pro mužstvo, kuchyně i nemocnice.

Plovoucí trhy Cai Rang Vietnam

Plovoucí trhy Cai Rang, jen pár kilometrů od centra města Can Tho. Na jeden z tradičních plovoucích trhů ve Vietnamu se dostaneme jak jinak než lodí. Prodavači vyvěšují ovoce na vysoké tyče jako reklamu a prodávají své zboží přímo z lodí.

Phu Quoc – nejdelší lanovka na světě – mezi ostrovy

Phu Quoc - nejdelší lanovka na světě – mezi ostrovy. Největší atrakcí na ostrově je cesta lanovkou do přírodního parku Hon Thom. Jedná se o skutečně dechberoucí zážitek. Lanovka je s délkou 8 km nejdelší třícestnou lanovkou na světě zaznamenanou Guinnessovou knihou rekordů. Jízda na ostrov Hon Thom poskytuje návštěvníkům vzrušující zážitek, při kterém můžete obdivovat krásu z výšky. Pojedete nad malými ostrovy, rybářskými vesnicemi, plážemi, tyrkysovými korálovými útesy a okouzlujícími rybářskými loděmi.

Ubytování

Sol by Melia Beach resort

Krásný resort u jedné z nejhezčích pláží na ostrově Phu Quoc. Na ostrově se nachází největší atrakce v celém Vietnamu - nejdelší lanová dráha na světě, která vede mezi ostrovy.

Více informací

Sol by Melia Phu Quoc  5*

Grand  Hotel Saigon

Jeden z nejluxusnějších hotelů v Saigonu, který se nachází na velmi žádané adrese v centru města, nedaleko od nákupního centra, tradičních butiků a zábavních podniků.

Více informací

Palace Hotel Saigon

O´Galery Premier Hotel Hanoi

Velice kvalitní a dobře umístěný hotel v centru Hanoje nedaleko slavné ulice Hang Dau Street. V blízkosti je vodní loutkové divadlo Thang Long nebo Dong Xuan Market.

Více informací

O´Galery Premier Hanoj  4*+

Ninh Binh Legend Hotel

Hotel s moderním vybavením postavený ve francouzském stylu se nachází přímo v centru města. Jen pár minut od pagody A Nau a náměstí Ninh Binh.

Více informací

Ninh Binh Legend Hotel

Pelican Cruise Halong Bay

Luxusní plavidlo nové generace s nekompromisními standardy kvality a bezpečnosti. Kabiny s velkými okny nabízí krásný panoramatický výhled na Halong Bay.

Více informací

Pelican Cruise Halong Bay

Líbí se Vám zájezd Kouzlo Vietnamu,
ale nevyhovuje Vám termín?

Pošlete nám preferovaný termín, případné požadavky na délku pobytu, program apod. a my Vám připravíme nabídku dle Vašich individuálních požadavků.

Naše speciální a propagační akce jsou rozděleny dle kontinentu, na kterém se nacházejí.

ASIE :           www.objevteasii.cz - na této stránce naleznete nabídky na tomto kontinentu

AFRIKA :      www.objevteafriku.cz - na této stránce naleznete nabídky na tomto kontinentu

AMERIKA :   www.objevtejizniameriku.cz - na této stránce naleznete nabídky na tomto kontinentu

 

 

Akční nabídky ubytování ve kvalitních resortech naleznete níže.

MALEDIVY :   klikněte  ZDE

SEYCHELY:    klikněte  ZDE

MAURICIUS : klikněte  ZDE

 

Veškeré informace, obrázky a další zajímavosti, naleznete na hlavní stránce cestovní kanceláře Premium  www.ckpremium.cz