Připravili jsme zcela novou, velice exkluzivní nabídku.

indo-sin


Poznávací zájezd za krásami obou destinací.

   (vysoká kvalita služeb - atraktivní program, kvalitní ubytování a stravování, český průvodce atd.)

Čeká Vás velice atraktivní program, nádherné přírodní scenerie poskytující pohled na romantická zákoutí, impozantní skalní útesy, azurové moře, která Vám nabídnou nezkreslený pohled na místní kulturu a tradice, které si obě země udržují i pro příští generace návštěvníků. V Indonésii navštívíme mimo jiné, kromě ostrova Bali a jeho kouzelných lokalit také ostrovy Lombok, Gili Air, Gili Meno, Gili Trawangan a především jeden z nejhezčích ostrovů v Indonésii - Nusa Penida. V Singapuru pak na vás čekají opravdové perly - tedy ty nejkrásnější místa, jaké v Singapuru jsou a které vyhledávají turisté z celého světa.

Zájezd je určen pro klienty požadující kvalitní služby a ubytovaní (kat.4-5*). Na vysokou kvalitu služeb a pohodlí se můžete spolehnout i na palubách letadel společnosti Emirates. Stravování je zajištěno v podobě plné penze, či polopenze (viz program).
Po celou dobu zájezdu (od odletu z Prahy až po návrat) bude skupinu, jako vždy, doprovázet zkušený profesionální průvodce.

Vlajka Vietnamu

Délka pobytu (dny/přenocování): 13/10

Letecká doprava včetně transferu:  odlet z a návrat na Letiště Václava Havla Praha

Let tam: Praha – Dubaj – Denpasar (Bali)

mezinárodní přelet: Denpasar (Bali) - Singapur

Let zpět: Singapur – Dubaj – Praha

Mezinárodní dopravu z/do Prahy zajišťuje kvalitní letecká společnost Emirates.

Termíny zájezdů:  podzim 2024

18. 2. - 30. 2. 2024
2. 4. - 14 2. 2024
18. 10. - 30. 10. 2024
2. 11. - 14. 11. 2024

* počet míst se sníženou akční cenou je vždy limitován

Žádost o zaslání podrobného programu

 

Fotogalerie

V případě vašeho zájmu vám pošleme veškeré informace, podrobný program, včetně hotelů, ve kterých

bude skupina po dobu akce ubytována a mnoha obrázků z míst, které v rámci této speciální akce navštívíme.

Bali


Bali je nejzápadnější indonéský ostrov z Malých Sund, leží mezi Jávou na západě a Lombokem na východě. Bali tvoří spolu s několika malými ostrovy (zejména ostrovy Nusa Penida, Nusa Lembongan a Nusa Ceningan) jednu ze 34 indonéských provincií, hlavním a největším městem je půlmilionový Denpasar na jihu ostrova.

Oblast Ninh Binh Vietnam

Gili Islands


Ostrovy Gili se skladájí ze tří ostrovů – Gili Trawangan, Gili Meno a Gili Air. Ostrůvky leží severozápadně od ostrova Lombok a jsou malým kouskem ráje pro milovníky šnorchlování a potápění. Všechny tři ostrovy lemují nádherné písečné pláže s krystalicky průzračnou vodou a místní útesy nabízejí ty nejlepší možné podmínky.

Zátoka Halong Bay Vietnam

Nusa Penida Island


Nusa Penida je ostrov ležící jihovýchodně od Indonéského ostrova Bali, od kterého jej odděluje Badungský průliv. Vnitrozemí Nusa Penida je kopcovité s maximální nadmořskou výškou 524 metrů. Pokud vyhledáváte méně frekventované turistické oblasti, fascinující výhledy a nádherné pláže, pak to naleznete právě tady.

Saigon Vietnam

Singapur

 

Singapur, stát v jihovýchodní Asii, který je ekonomickým zázrakem posledních desetiletí, jednoduše nesmíte minout při svých cestách do jihovýchodní Asie. Krátká dvou až třídenní zastávka nabídne to nejzajímavější, co z celé země můžete zažít. Je toho opravdu hodně a věřte, že Singapur Vás doslova nadchne.

Další zajímavosti. Na co se ještě můžete těšit…

Delta řeky Mekong Vietnam

Pura Tanah Lot je hinduistický chrám. Jedno z nejznámějších míst z celého Bali, které naleznete na každém druhém propagačním materiálu tohoto úchvatného ostrova. Tento mořský chrám se nachází cca 30 km západně od Denpasaru a je postaven na skále asi 20 m od pobřeží.

Ostrov Phu Quoc

Rýžové terasy Regency Tabanan - Při návštěvě Bali musíte navštívit rýžové terasy, které najdete po celém ostrově. I když je z čeho vybírat, jen málo z nich je lepších než rýžové terasy Regency Tabanan v centru Bali. Při návštěvě se dozvíte vše, co potřebujete vědět o rýžových terasách a pěstování rýže.

Tunely Cu Chi

Lombok Island – je spolu se sousedním ostrovem Sumbawa součástí provincie Západní Nusa Tenggara. Hlavní město provincie, Mataram, leží na západě ostrova Lombok. Se zhruba 350 000 obyvateli patří mezi největší město ostrova i této provincie.

Plovoucí trhy Cai Rang Vietnam

Marina Bay Singapore - tato moderní tvář Singapuru je místem, které během několika posledních roků prošlo masivní výstavbou moderních budov a staveb, jimž dominují mrakodrapy finančního centra na jedné straně a extravagantní budova hotelu Marina Bay Sands na druhé straně zálivu.

Phu Quoc – nejdelší lanovka na světě – mezi ostrovy

OCBC Skyway, Flower Dome and Cloud Forest - všechny tři atraktivní místa se nachází v srdci centra Marina Bay a patří mezi opravdové skvosty. Např. OCBC Skyway nabízí ty nejúžasnější výhledy ze 128 m dlouhého vzdušného chodníku zavěšeného mezi superstromy ve výšce 22 metrů nad zemí.

Ubytování

Sol by Melia Benoa resort Bali

Elegantní resort inspirovaný tradiční balijskou architekturou, který svými vynikajícími službami a polohou přímo u krásné písčité pláže uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Více informací

Sol by Melia Benoa resort Bali

Merumatta Senggigi resort Lombok

Resort se nachází 10 minut jízdy od nejhezčí pláže Senggigi a nabízí soukromou pláž, bazén a bar, lázeňské centrum a venkovní aktivity, jako jsou cyklistika a šnorchlování.

Více informací

Merumatta Sengigi resort Lombok

Best Western Premier resort

Jeden z nejlepších balijských rodinných resortů v oblasti Ubud. Nachází se v prostředí džungle, ale zároveň kousek od centra města s moderním komfortem.

Více informací

Best Western Premier Agung resort

Penninsula Excelsior Singapore

Hotel se nachází v centru Singapuru, 5 minut jízdy od Marina Bay Sands. Nabízí 2 venkovní bazény, restauraci a elegantní pokoje s okny od podlahy ke stropu.

Více informací

Penninsula Excelsior Singapore

Změna ubytování vyhrazena.

Líbí se Vám zájezd do Indonésie a Singapuru,
ale nevyhovuje Vám termín?

Pošlete nám preferovaný termín, případné požadavky na délku pobytu, program apod. a my Vám připravíme nabídku dle Vašich individuálních požadavků.

 

Zájezd není vhodný pro osoby s omezenou schopností pohybu.

Velikost skupiny je omezena kapacitou poskytovaných služeb.

Každá speciální akce se uskuteční při účasti minimálního počtu 10 osob.

Nezávazná rezervace

Speciální poznávací zájezd: Indonésie a Singapur - best of

 

Ceny Vietnam

Naše speciální a propagační akce jsou rozděleny dle kontinentu, na kterém se nacházejí.

ASIE :           www.objevteasii.cz - na této stránce naleznete nabídky na tomto kontinentu

AFRIKA :      www.objevteafriku.cz - na této stránce naleznete nabídky na tomto kontinentu

AMERIKA :   www.objevtejizniameriku.cz - na této stránce naleznete nabídky na tomto kontinentu

 

 

Akční nabídky ubytování ve kvalitních resortech naleznete níže.

MALEDIVY :   klikněte  ZDE

SEYCHELY:    klikněte  ZDE

MAURICIUS : klikněte  ZDE

 

Veškeré informace, obrázky a další zajímavosti, naleznete na hlavní stránce cestovní kanceláře Premium  www.ckpremium.cz